Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest  zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Cały proces pozycjonowania składa się z działań dotyczących czyli optymalizacji samej witryny, doboru odpowiednich fraz i słów kluczowych, oraz szeregu działań wykonywanych poza samą stroną internetową. Efektem jest wysoka pozycja Twojego serwisu w wyszukiwarce Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie stron pod kątem ich widzialności w wyszukiwarce Google jest usługą uzależnioną od szeregu czynników. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim: konkurencyjność branży w której klient się porusza, obszaru  reklamowania swoich usług – może to być usługa lokalna, ogólnopolska czy globalna,  rodzaju i liczby wybranych przez klienta słów kluczowych lub sformułowanych fraz oraz samej domeny –  jej brzmienia, wieku oraz historii.

W takiej sytuacji, trudno byłoby stworzyć uniwersalny cennik za tę usługę. W każdym przypadku cena  związaną z optymalizacją i pozycjonowaniem serwisu www – ustalana jest z klientem indywidualnie.

Każdą współpracę rozpoczynamy od możliwie jak najprecyzyjniejszej analizy istniejącego serwisu www.