Agencja reklamowa Joseph’s sons

Filarem Agencji reklamowej Joseph’s sons jest wiedza,  doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pracy w branży reklamowej oraz ciągle udoskonalane umiejętności w dziedzinie reklamy. Dzięki zaangażowaniu w pracę, sam proces powstawania projektu przebiega szybko i sprawnie, gwarantując satysfakcję z finalnego efektu.

Nasze umiejętności

HTML/CSS/JS

100%

Wordpress

90%

Projekt Logo | Identyfikacja

90%

Projekt i wydruk materiałów reklamowych

100%

Photoshop

99%

Illustrator

82%

Jak pracujemy

czyli jak powstaje produkt

Pomysł

Określamy produkt, który chcemy reklamować. Określamy, dla kogo ma on być przeznaczony. Na tym etapie dokonujemy także analizy konkurencji, ustalamy kolorystykę oraz styl graficzny.

Projekt

Łączymy najnowsze trendy i metody pracy z efektywną technologią. Wychodzimy z założenia, że wygląd ma znaczenie! Krok po kroku tworzymy i dostarczamy finalne rozwiązania na potrzeby końcowej prezentacji projektu.

Produkt gotowy

Otrzymujemy projekt dostosowany do oczekiwań klienta z gwarancją, że produkt jest dokładnie taki, jak zakładano, czyli oryginalny, nowoczesny, łądny i funkcjonalny.

Satysfakcja

Zawsze stawiamy za cel produkcję nośników reklamowych oraz materiałów poligraficznych najwyższej jakości! Oryginalność naszych produktów i stosowane przy ich produkcji nowatorskie rozwiązania dają zawsze satysfakcjonujący końcowy efekt.

W branży reklamowej pracujemy od 2000 roku.

Zaczynaliśmy od webdesignu, stopniowo dodając kolejne usługi identyfikacji i poligrafii. Cechuje nas kreatywność, nowatorskie rozwiązania, a każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Stronimy od banału. Potrafimy wcielić w życie każde… dosłownie każde – nawet najbardziej szalone i zwariowane pomysły. Filarem naszych działań jest wiedza, ogromne doświadczenie oraz ciągle udoskonalane umiejętności w dziedzinie reklamy.

W ramach szeroko pojętej identyfikacji wizualnej projektujemy, wykonujemy i drukujemy:

logo firmy, witrynę internetową, banery reklamowe, wizytówki, identyfikatory, pieczątki firmowe, papier firmowy, kalendarze, opakowania, pudełka, plakaty reklamowe, koperty z nadrukiem, ulotki reklamowe, foldery reklamowe, teczki ofertowe, naklejki, naklejki wielkoformatowe, szyldy reklamowe, tablice informacyjne, reklamy zewnętrzne na samochodach, papeterię e-mail, gadżety reklamowe i inne.